Indeling districtsbeker

Indeling districtsbeker zaterdagvoetbal (Groep 2)

Vandaag heeft de KNVB de indeling van de beker voor standaard teams bekend gemaakt. 

NBSVV treft in deze beker slechts 2 tegenstanders en wel op 4 september vv Moordrecht uit en op 18 september FIOS uit Achthuizen thuis.

Mocht u nog nieuwsgierig zijn naar ander verenigingen uit de derde en vierde klasse??

Zoek dan hieronder uw favorieten:

  • 1: Flakkee, Linschoten, Stolwijk, FC Boshuizen.

  • 2: DVO’32, LYRA, FC Rijnvogels 2, TAVV

  • 3: Blauw Zwart, Hazerswoudse Boys, SJZ, VCS

  • 4: Be Fair, Egelantier Boys, MSV’71, Naaldwijk

  • 5: HDV, HMSH, Stellendam, Rohda’76

  • 6: Dilettant, FC Zoetermeer, GHVV’13, Koudekerk

  • 7: Nieuwerkerk, Rotterdam United, SC Monster, VFC

  • 8: FC Oudewater, LMO, Schipluiden, VDL.

  • 9: Erasmus, HermesDVS, Loosduinen, Woerden

  • 10: Cabauw, NTVV, Roodenburg, Sportief

  • 11: LSVV’70, Nieuwkoop, Vredenburch, IJvv de Zwervers.

  • 12: GSC/ESDO, Goudswaardse Boys, REMO, SVO Buytenpark

  • 13: Excelsior R., KSD-Marine, Siveo’60, WDS

  • 14: DWO, FC Maense, Quick Boys 2, Zwarte Pijl

  • 15: Bergambacht, FC Oegstgeest, GDA, Verburch

  • 16: FC IJsselmonde, Lugdunum, VOB, Vierpolders

  • 17: Den Bommel, Schoonhoven, Sporting Leiden, WCR

  • 18: Haagse Hout, Leonidas, Maasdijk, Warmunda

  • 19: Groeneweg, Nicolaas boys, Teylingen, Wanica Star

  • 20: GR. Willem II/VAC, HBSS, KMD, Oud-Beijerland

  • 21: GOZ, Gouda, Haastrecht, Woubrugge

  • 22: Ammerstolse SV, Bernardus, SV Ommoord, Overmaas

  • 23: Botlek, RAS, Swift Boys, ZBVH

  • 24: Excelsior’20, OFB, Piershil, Toofan

  • 25: Alphia, BSC’68, Kethel Spaland, DJS

  • 26: Blijdorp, DVV’09, Semper Altius, Zevenhoven

  • 27: BZC/Zuiderpark, PPSC, Kickers’69, SCO’63

  • 28: NSV’46, Oliveo, Rockanje, Zinkwegse Boys

  • 29: CKC, CVC Reeuwijk, Perkouw, SJC

  • 30: DUNO, HWD, Zestienhoven, Houtwijk

  • 31: ‘s Gravendeel, Aarlanderveen, GSV, Zuidland

  • 32: Hillegersberg, MVV’27, VVOR, Victoria’04

  • 33: BMT, NOCKralingen, RVC Celeritas, WFB

  • 34: Kamerik, SNS, SVV, TransvaliaZW

  • 35: Duindorp, Hekelingen, Meerburg, SEV.

  • 36: Alphense Boys, Bolnes, GLZ/Delfshaven, SDV

  • 37: OVV, FC SKillz, SSS, TOGB

  • 38: Bodegraven, DRL, Herkingen’55, SPV’81

  • 39: Abbenbroek, Moerkapelle, Simonshaven, VEP

  • 40: FC Banlieue, ODB, De Ster

  • 41: DSVP, Rhoon, Rijnmond HS, VVSB

  • 42: PGS/Vogel, Pernis, Quick Steps, Zwammerdam

  • 43: AGE-GGK, ASW, DVC, Melissant

  • 44: FIOS, Moodrecht, NBSVV

  • 45: Ariston’80, Floreant, OHVV, Quintus

  • 46: Football Factory, Gouderak, HPSV, Zwartewaal.

Overige indelingen zijn te vinden op de site van VoetbalRotterdam: https://www.voetbalrotterdam.nl/category/laatste-nieuws/

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *